7 טיפים ליצירת סרטון הסבר יעיל

 

סרטוני ההסבר היעילים ביותר נוצרים באמצעות מתודולוגיית הפקה בדוקה. כדי להצליח, מותג חייב לשקול מגוון גורמים חשובים שישפיעו ישירות על הצלחתו של סרטון מסביר. כאשר נלקחים בחשבון, טיפים אלו יכולים ליצור או לשבור הפקת סרטון מסביר – ולעזור להבטיח שהתוכן שובה לב, מעורר השראה ומניב תוצאות.

 

מטרות ויעדים

שיווק תוכן עוסק בהנעת פעולות רווחיות של לקוחות. עבור כל עסק ומותג, אלה יהיו שונים, וכך גם רמת התוצאות הצפויה. ממש בהתחלה לפני יצירת סרטון מסביר, למותג חייב להיות מושג ברור לגבי המטרות והיעדים של התוכן שהוא יוצר. כל החלטה בתהליך יצירת התוכן צריכה להסתובב סביב אלה. יש לרשום אותם בקצרה, ולהתייחס אליהם לאורך כל תהליך הייצור. אלו הם הגורמים העיקריים שישפיעו על עיצוב סרטון המסביר שלך כבר מההתחלה.

הגדירו בבירור את הקהל שלכם

כדי להשפיע על קהל, אתה באמת צריך לדעת מי הם ומה אכפת לו. אחרת קשה מאוד להתחבר ולהתחיל לבנות איתם מערכת יחסים. תצטרך לרדת לשורש של מה שהקהל שלך צריך, מה הוא רוצה, ובאילו בעיות אתה יכול לעזור לו.

המסביר הזה מכוח המערב מגדיר בבירור קהל – ילדים. הסגנון הוויזואלי, הקול והסאונד כולם משקפים זאת.

להיות רלוונטי

שיווק תוכן הוא החלפת ערך, כלומר רק התוכן היקר ביותר ייצרך. המסרים שאתה מעביר בסרטון המסביר שלך צריך להיות הכלאה בין מה שאתה חושב שחשוב למה שמעניין את הקהל שלך. זו הסיבה שרוב סרטוני המסבירים מציגים הבנה של מצב הקהל לפני שפותרים זאת עם היתרונות של המוצר או השירות של המותג.

תהיה הבידור שלהם

תפקידם של המשווקים נהיה קשה מיום ליום. לפרוץ את העומס ולרתום קהל הופך למאתגר יותר. לשם כך, התוכן שלכם חייב להיות חינוכי, מעורר השראה ובעיקר משעשע. סוג זה של תוכן ייתן לך את הסיכוי הטוב ביותר לרתק את הקהל שלך, לעורר פעולה ולהניב תוצאות. זהו אחד משיטות העבודה המומלצות של סרטוני ההסבר העיקריים שבסופו של דבר מתעלמים ממנו.

היו תמציתיים

תשומת הלב של הקהל שלך היא בעלת ערך. אתה תעבוד קשה כדי להשיג אותו מלכתחילה, אז כדאי לא לבזבז אותו ברגע שיש לך אותו. וזה אומר להיות תמציתי בתקשורת שלך. באופן כללי, רוב סרטוני ההסבר הם באורך של כ-90 שניות. זה נותן לך מספיק זמן להעביר את הנקודה שלך מבלי להפציץ את הלקוח הפוטנציאלי שלך במידע. אם אתה מרגיש שהמסביר שלך צריך להיות ארוך יותר, אז זה עדיין אפשרי – רק ודא שהמידע שאתה כולל מוסיף ערך.

ההסבר הזה עבור MYBOOKIE הוא רק 30 שניות, אבל הוא מעביר את המידע שהחברה רוצה להעביר בזמן שהקצב משקף את הפעולה שהקהל שלהם אוהב.

להיות במותג

להיות במותג זה חשוב. זה מבטיח מראה עקבי, תחושת הודעות, גוון דיבור בכל התוכן שאתה מייצר. על ידי כך אתה יוצר חווית לקוח המאששת את המוניטין והמותג שלך שבנית.

כדי לשמור על העקביות והחוויה הזו, סרטון ההסבר שלך יצטרך להיות גם על המותג. הגופנים שבהם הוא משתמש, וגם לוח הצבעים שהוא כולל, כולם ישחקו תפקיד כדי לוודא שזה כך.

סוכנויות הפקת הווידאו המסבירות הטובות ביותר יבקשו את הנחיות המותג שלך בתהליך הפרסום, ויבססו את המלצותיהן על כך.

סרטון הסבר עיצוב אתרים זה מבית Responsive Web Design, אשר מבצעים אופטימיזציה של אתרי אינטרנט לשימוש בכל המכשירים, משקף את המותג שלהם ואת המוצר שלהם באופן הצגת הסרטון. הנכסים בסרטון מגיבים בצורה רספונסיבית, בדומה לשירותים שהם מציעים. בנוסף לכך, הצבעים והגופנים משקפים את המותג עצמו.

עבודה עם שלד!!!

זה אולי קצת חצוף, אבל יש לנו רקורד מוכח של יצירת מסבירים שעוקבים אחר הליבה של שיטות העבודה המומלצות, משיגים תוצאות ומשמחים את הלקוחות שלנו! אם תרצה לברר עוד על האופן שבו נוכל ליצור סרטון הסבר עבור החברה שלך, אנא צור קשר.

הפוך למקצוען שיווק וידאו

הצטרפו לאלפי מובילי שיווק ממותגים כמו Amazon, Box, & Experian והצטרפו לרשימת התפוצה שלנו.